Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Yılların verdiği tecrübeden sonra, Allah'a şükür kaliteye karşılık doğru fiyatla Türkiye'deki en iyi hizmeti ve gayrimenkul fırsatlarını sunan bir aşamaya geldik.

İster ıslah ettiğimiz, kuyu kazdığımız, elektriği bağlayıp ekip biçtiğimiz tarım arazileri, ister yapı ruhsatı verdiğimiz mesken arazileri, proje için mühendislik çizimleri tasarlamak, projeyi ve bekleneni incelemek, gayrimenkul büyümesinin yaşandığı yerlerde geliştiricilere uygun araziler bulmak. proje ile ilgili arz ve talebin yanı sıra geri dönüş.

• Gayrimenkul danışmanlığı sağlamak ve müşterilere doğru kararı vermeleri için rehberlik etmek. Gayrimenkul projesini detaylı bir şekilde inceledikten sonra.

• Gayrimenkul projelerini, binaları, gayrimenkulleri ve arazileri yakından incelemek ve yeterli çalışma ve açıklamalar sağlamak için müşterilerle gayrimenkul turları düzenlemek.

• Noel Gates Emlak Şirketi'nin müşterilerin rahatlığı için gösterdiği çabalar sayesinde gayrimenkul yatırımcısını arama zahmetinden ve zamandan tasarruf edilmesi

• Yasal ve doğru gayrimenkul değerlemesi ve müşterilerin dolandırıcılık ve dolandırıcılık tuzağına düşmemesi.

• Satış sonrası hizmet ve gayrimenkul ile ilgili pratik, hukuki ve idari yönden gerekli hizmetlerin sağlanması. Ve müşterinin yokluğunda ve şirketimizi yönetmesi için yetkilendirmek istemesi veya yatırım yapmak istemesi durumunda, ister konut ister tarımsal olsun, gayrimenkulle ilgilenmek.

• Türk vatandaşlığı almak isteyen gayrimenkul yatırımcısına tam vatandaşlık dosyasının kabul edilmesi ve Türk vatandaşlığına uygun en iyi gayrimenkul fırsatlarının sağlanması

Ve gayrimenkul yatırımı alanlarında çok çeşitli hizmetler.