Hakkımızda

Noiz Grup

Noiz Group, çeşitli faaliyetlere sahip bir Amerikan-Türk şirketidir.Şirketin çalışmaları, Amerika Birleşik Devletleri'nden başlayarak Avrupa - Rusya - Afrika - Türkiye'ye kadar uzanan inşaat ve iç kaplamalar alanında başlamıştır.

Yatırımcılar olarak Türkiye, güçlü bir altyapıya, etkin bir merkezi konuma ve Doğu ile Batı arasında ticaret ve enerji koridorlarına sahip olması nedeniyle birçok avantajıyla dikkatimizi çekti.

Ayrıca, Türklerin tüm değerleri ve gelecek vaat eden yatırım portföyleriyle liderliği konusunda tartıştığı eşi benzeri görülmemiş kentsel rönesans ve ekonomik güç. Tüm bu avantajlar, Noise Group'u Türkiye'de yatırım yapmaya ve burada bir iş merkezi sahibi olmaya sevk etti.

Noel Gates Real Estate, Türkiye'de gayrimenkul ve yatırım, proje pazarlama, hukuk danışmanlığı, iş geliştirme ve stratejik danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren Noiz Group'tan biridir.

MG Tarımsal yatırım, Türkiye'nin birçok eyaletinde tarımsal yatırım ve tarımsal projelerin geliştirilmesi alanında çalışan Noise Group'un gruplarından biridir.

Güneşoğlu, şirketlerimizden biri olup, yıllar önce inşaat alanında başladığımız rolümüzün Türkiye içinde ve dışında devamı niteliğindedir.

Ahlaki Değerlerimiz

Danışmanlık ve tavsiye vermede güvenilirlik.
Her özelliğin avantajlarını belirlemede gerçekçilik


Hedefimiz

Öncelikli hedefimiz, bu alanla ilgilenen müşterilere Türkiye'de gayrimenkul yatırımı konusunda gayrimenkul hizmetleri ve tavsiyeleri sunmaktır. Ve sahip olmak istediğiniz doğru mülkü seçmenize yardımcı olur.
Bu, Türkiye'deki emlak piyasasına girişinizi güvence altına almanın yanı sıra. Ve gayrimenkul projelerine kazandıran katkınız ve onlara yatırımınız. Gayrimenkul ve konut projelerinin kurulması için özel olarak hazırlanmış arazileri güvence altına almak ve çalışmak.
Mühendislik departmanımız aracılığıyla gerekli planları hazırlamak ve projenizi oluşturmak için en iyi sahaları seçmenize yardımcı olmanın yanı sıra.
Gayrimenkul yatırımı alanında seçkin deneyime sahip bir ekibiz ve Arapça, İngilizce, Rusça ve Türkçe konuşuyoruz.